Bezzápachový kôš OdoCare Pro

OdoCare poskytuje sviežu prácu a príjemnú atmosféru domáceho prostredia!

Novinka! OdoCare Pro – Prvý bezzápachový odpadkový kôš!
OdoCare je prvý bezzápachový odpadkový kôš, určený pre likvidáciu materiálov, ktoré pochádzajú z inkontinencie alebo ošetrenia rán. Celosvetovo patentovaný systém je kompletne mechanický, užívateľsky priateľský a možno ho používať bez akýchkoľvek chemikálií, tekutín alebo impregnovaných sáčkov. Technika, ktorá je použitá u OdoCare Pro, vychádza zo základu technológie DiaperChamp

OdoCare Pro môžete využívať pre:

·         Odpadový inkontinenčný materiál

·         Materiál na ošetrenie rán

·         Dámske hygienické produkty

Zápachy, ktoré pochádzajú z inkontinenčných materiálov alebo materiálov na ošetrenie rán sú problémom v zdravotníctve.

Nieje príjemné byť neustále konfrontovaný so zápachoch, vychádzajúcim z inkontinenčných materiálov. Nie len pre vás, ale aj pre vašich kolegov, vašich zákazníkov, návštevníkov a tiež pre rodinu. Nebolo by pekné, keby existovalo riešenie, ktoré by zaistilo svieže pracovné a životné prostredie?

Bez zápachu
Akonáhle sú materiály vhodené do OdoCare Pro, neuniká už viac žiadny zápach. Vďaka svojmu špeciálnemu tesniacemu krúžku zostáva zápach uzatvorený v odpadkovom vreci v  spodnej časti koša. Pri použití špeciálnych 7 vrstvových vreciek, zostáva zápach vo vrecku, aj keď je tento už uložený vybratý na danom mieste.

Hygienický
Vhadzovací otvor je vybavený jednorázovým plastovým sáčkom, ktorý môže byť pravidelne menený, čo znamená, že sa jedná o hygienický produkt.

Jednoducho obsluhovatelný
So svojím extra širokým vhadzovacím otvorom je OdoCare vhodný pre všetky druhy a veľkosti inkontinenčných odpadových materiálov. OdoCare Pro môže byť ovládaný len jednou rukou. Materiál je vhodený a otočením držadla je odhodený do spodnej časti  zásobníka OdoCare Pro. Vďaka svojmu ergonomickému dizajnu je možné ľahko meniť odpadkové koše v spodnej části OdoCare Pro.

Mobilita
Aby sme splnili požiadavku po mobilite, je Odo- Care Pro vybavený špeciálnymi kolieskami značky Tente a jednou brzdou. OdoCare Pro môže byť preto používaný na viac  miestach. Ďalej si môžete objednať rôzne časti príslušenstva, ako napr. univerzálnu spojku, pomocou nej môžete OdoCare Pro pripojiť k umývaciemu  transportnému systému.

Zlepšuje pracovné podmienky
Redukciou nepríjemného zápachu v oblasti pracovnej a životnej je pobyt vďaka OdoCare Pro  v týchto zariadeniach viditeľne príjemnejší.

Životné prostredie

Aby sme uchránili životné prostredie, je plastiková vložka vhadzovacieho otvoru vyrobená z recyklovaného plastu. Vďaka tomu môže byť použitím OdoCare Pro nazbieraný materiál ľahko oddelený od bežného odpadu.

Letáky:

video (návod na použitie+údržba): www.youtube.com/watch?v=bYEnY–Z5VE