Vákuovanie Vacura Pro

Vákuový systém VACURA PRO je profesionálne riešenie likvidácie odpadu v zdravotníckych zariadeniach.

Vákuový systém VACURA PRO je profesionálne riešenie likvidácie odpadu v zdravotníckych zariadeniach.     Vákuový stroj zabraňuje nepríjemnému zápachu a dosahuje významného zlepšenia atmosféry okolitého vzduchu, zvyšuje hygienické štandardy a zároveň znižuje náklady na likvidáciu odpadu až o 50%.

Funguje to veľmi jednoducho:

Odpad sa najprv zbiera do špeciálnych vákuovacích vreciek a vloží sa do stroja.Po stlačení tlačidla sa spustí proces, ktorý vrecko zavakuuje, hermeticky uzavrie (zvarí) a z vonkajšej strany dezinfikuje. Vysatý vzduch je pomocou hepa filtru a filtru s aktívnym uhlím okamžite vyčistený. Zápach tak nemá už viac žiadnu šancu a vzduch v miestnosti ostane čistý.

Vakuový systém VACURA PRO neutralizuje nielen zápach. Taktiež sú spoľahlivo vyfiltrované baktérie a vírusy pomocou HEPA filtru. Tým je účinne zabránené šírenie nebezpečných choroboplodných zárodkou. Zároveň je medziskladovanie a dalšia doprava odpadu jednoduchšia a bezpečnějšia: nebezpečie infekcie kvôli zárodkom a vírusom z odpadu je prakticky vylúčené, z nezaťaženého a neutrálneho okolného ovzdušia profitujú zamestnanci, pacienti, klienti a návštevníci.

Letáky:

video (návod na použitie+údržba): www.youtube.com/watch?v=0-njPj1kneY